۶۰ روز ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

سامانه پیامکی دونا اس ام اس دارای ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط تا ۶۰ روز پس از خرید می باشد.

در صورتی که شما به هر دلیلی درخواست بازگشت وجه نمایید، تمام هزینه پرداخت شده جهت خرید پنل پیامکی عودت داده می شود.

چرا سامانه دونا اس ام اس دارای ضمانت بازگشت وجه است؟

همواره هر نوع خریدی داری ریسک است. در صورتی که فروشنده به کیفیت محصول اطمینان داشته باشد، بدون شک امکان بازگشت وجه را فراهم می کند.

بنابراین چنانچه ما به تعهداتمان عمل نکردیم یا به هر دلیلی از سامانه ی پیامکی دونا اس ام اس ناراضی بودید می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

لازم است بدانید نرخ بازگشت وجه در دونا اس ام اس تا به اکنون صفر بوده است.

تعهدات دونا اس ام اس

 • دونا اس‌ام‌اس متعهد می‌شود خطوط اشتراکی و خط دلیوربیس را در اختیار شما قرار دهد تا بدون نیاز به خرید خط اختصاصی  بتوانید پیامک ارسال کنید.
 • دونا اس‌ام‌اس هزینه پیامک بلک لیست را به‌صورت کامل به پنل پیامکی شما عودت می‌دهد و در صورت استفاده از خطوط دلیوربیس هزینه پیامک‌های نرسیده به گوشی (به دلیل خاموش بودن و یا در دسترس نبودن) نیز عودت داده می‌شود.
 • دونا اس‌ام‌اس متعهد می‌شود تا جای امکان افزونه‌های پیامکی را تولید و توسعه دهد تا کاربران بدون مشکل بتوانند استفاده کنند.
 • سامانه پیامک دونا اس‌ام‌اس دارای پشتیبانی رایگان به شما در بازه استفاده از سامانه پیامکی از طریق تلفن و تیکت می‌باشد.
 • دونا اس‌ام‌اس متعهد می‌شود که پیامک‌های شما اعم از پیامک‌های خدماتی و تبلیغاتی به‌صورت کامل به اپراتور جهت ارسال تحویل دهد و گزارش‌ها نیز در سامانه قابل‌مشاهده باشد.
 • فراز اس‌ام‌اس متعهد می‌شود تعرفه ارسال پیامک را همانطور که در سایت درج شده است به کاربر ارائه دهد.

تعهدات مشتری

 • کاربر متعهد می‌شود که اطلاعات صحیح خود را جهت خرید سامانه پیامک اعلام کند و از ارسال هرگونه اطلاعات جعلی خودداری کند.
 • کاربر متعهد می‌شود مدارک احراز هویت شامل تصویر کارت ملی و شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را جهت فعال‌سازی به دونا اس‌ام‌اس ارائه دهد.
 • کاربر متعهد می‌شود ویدئوهای آموزشی که توسط پشتیبانی برای راهنمایی کاربر تولید شده است را با دقت مشاهده کند.
 • کاربر متعهد می‌شود که در صورت بروز مشکل فنی تا بررسی پشتیبان فنی صبر و تأمل نماید.
 • کاربر متعهد می‌شود از هرگونه بی‌احترامی نسبت به دونا اس‌ام‌اس یا کارکنان خودداری نمایید.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت ارسال تیکت پشتیبانی، به واحد مالی درخواست عودت وجه را ارسال نمایید.

دلیل درخواست وجه را اعلام نمایید، درصورتی‌که برای دونا اس‌ام‌اس مقدور باشد مشکل شما برطرف می‌شود و در غیر این صورت هزینه به‌صورت تمام‌وکمال عودت داده می‌شود.

لازم به ذکر است که در درخواست خود شماره کارت بانکی به نام صاحب پنل پیامک را ارسال نمایید تا وجه شما در کمتر از ۲ روز کاری واریز شود.

در صورتی که خرید پنل از شماره کارت دیگری به جز صاحب پنل انجام شده باشد می‌بایست تصویر کارت ملی صاحب کارت بانکی را ارسال نمایید تا هزینه به حساب صاحب کارت بانکی عودت داده شود.

 • کاربر می‌بایست دقت داشته باشد که شارژ خریداری شده به‌حساب اپراتور بوده و قابل عودت نمی‌باشد و همچنین درصورتی‌که کاربر خط اختصاصی ثبت کرده باشد هزینه ثبت خط اختصاصی نیز دریافت شده و مابقی عودت داده می‌شود.
 • در صورتی که از پیامک هدیه استفاده نموده باشید تنها به همان میزان از مبلغ کسر شده و مابقی بدون کسر کارمزد یا هر گونه مبلغ دیگری به حساب شما بازگردانده می شود.
 • برطرف‌کردن ایرادات فنی فقط برای کاربران دونا اس‌ام‌اس به‌صورت رایگان امکان‌پذیر است، در صورت درخواست عودت وجه اگر درخواست فنی برای رفع مشکل سایتتان ثبت کرده باشید هزینه برطرف‌کردن مشکل فنی از مبلغ پنل کسر می‌شود و مابقی عودت داده می‌شود.
 • در صورت دریافت فایل افزونه، قالب پیامکی و… در صورتی که درخواست عودت وجه داشته باشید هزینه افزونه، قالب و خدمات استفاده شده کسر می شود و مابقی پول عودت داده می شود.
 • درخواست بازگشت وجه فقط از طریق تیکت امکان‌پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

در چه مواردی هزینه عودت داده نمی شود؟

 • در صورت ارسال پیامک‌های مجرمانه (ارسال پیامک جعلی از سمت نهادهای دولتی، ارسال پیامک فیشینگ، ارسال پیامکی که موجب رعب و وحشت شود و به‌قصد مزاحمت یا شوخی باشد) پنل شما مسدود شده و اطلاعات به مراجع قانونی ارسال شده و هیچ وجهی عودت داده نمی‌شود.
 • هرگونه دست‌کاری در سورس سامانه و تلاش برای نفوذ و هر اقداماتی که موجب اختلال در سرویس‌دهی دونا اس‌ام‌اس شود جرم محسوب شده و علاوه بر مسدود شدن حساب کاربری، از سمت نهاد قانونی پیگیری‌های لازمه انجام می‌شود.
 • قطعی خطوط همچون BTS که در کنترل دونا اس ام اس نمی باشد جزو شرایط بازگشت وجه نیست. در برخی مواقع بنا به دلایل مختلف ممکن است خطوط همچون BTS به صورت موقت قطع شوند. این مورد نه تنها برای دونا اس ام اس، بلکه برای تمام پنل های پیامک دیگر برقرار بوده و خط مذکور در تمام پنل ها قطع بوده و در اولین فرصت پس از وصل اطلاع رسانی خواهد شد. لذا به دلیل قطع موقتی خطوط، بازگشت وجه مقدور نمی باشد.

خواهشی که از شما داریم

قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه ارسال کنید مشکل خود را با کارشناس و پشتیبانی دونا اس‌ام‌اس در میان بگذارید تا مطمئن شوید که سامانه پیام کوتاه ما خواسته شما را برآورده نمی‌کند و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته ما مطمئن هستیم که هرکسی با اجرای موبه‌مو و گام‌به‌گام راهنمایی‌های واحد پشتیانی و موارد گفته شده در ویدئو آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای از تبلیغات پیامکی خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “دونا اس‌ا‌م‌اس” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید سامانه پیامک نمایید. صداقت با مشتری و صداقت کارکنان از جمله ارزش‌های سازمانی ما هستند و خلاف ان عمل نخواهیم کرد!

طراحی سایت دوناوب