ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه

ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی

با توجه به منطقه، سن، جنسیت، شغل و موارد دیگر شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی آماده کرده و به‌صورت انبوه بدون نیاز به خرید دستگاه ارسال پیامک برای تعدادی زیای از مخاطبین ارسال کنید.

برای شروع کافی است یک پنل اس ام اس تبلیغاتی تهیه کرده تا بتوانید در هر ساعت از شبانه روز برای مخاطب پیامک ارسال کنید اما اگر به دلیل محدودیت وقت و مشغله کاری فرصت انجام این کار را ندارید، می‌توانید بدون خرید سامانه ارسال پیامک، انجام این امر را به دونا اس‌ام‌اس محول نمایید تا با دقت بالا و سریع‌ترین زمان ممکن پیامک تبلیغاتی شما ارسال شود.

در نظر داشته باشید که شما نمی‌توانید با سیمکارت شخصی خود پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید زیرا باتوجه به قوانین کشور سیمکارت شما مسدود می‌شود و می بایست از پنل پیامک تبلیغاتی برای انجام این کار استفاده نمایید.

ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی

هزینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست و ارسال پیامک سفید در جدول زیر قابل مشاهده است، بر اساس نیاز خود نوع ارسال پیامک را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید تعرفه های زیر حداقل تعرفه ارسال پیامک بوده و متناسب با فارسی یا انگلیسی بودن پیامک ها متغیر خواهد بود.

همچنین توجه داشته باشید که تعرفه ارسال به شماره های ایرانسل ۶۰ درصد بیشتر است.

سرویس برنزی

تعداد پیامک ارسالی

۵ هزار تا ۲۰ هزار پیامک

سفارش
سرویس نقره ای

تعداد پیامک ارسالی

۲۰ هزار تا ۵۰ هزار پیامک

سفارش
سرویس طلایی

تعداد پیامک ارسالی

۵۰ هزار تا ۱۰۰ هزار پیامک

سفارش
سرویس الماس

تعداد پیامک ارسالی

۱۰۰ هزار پیامک و بیشتر

سفارش
سرویس برنزی

تعداد پیامک ارسالی

۵ هزار تا ۲۰ هزار پیامک

سفارش
سرویس نقره ای

تعداد پیامک ارسالی

۲۰ هزار تا ۵۰ هزار پیامک

سفارش
سرویس طلایی

تعداد پیامک ارسالی

۵۰ هزار تا ۱۰۰ هزار پیامک

سفارش
سرویس الماس

تعداد پیامک ارسالی

۱۰۰ هزار پیامک و بیشتر

سفارش

توضیحات تکمیلی ارسال پیامک انبوه

  • گزارش‌های ارسال اس‌ام‌اس توسط پنل پیامک انبوه، به صورت فایل اکسل و ویدیو برای شما ارسال می‌شود.
  • منظور از انبوه، ارسال بیش از ۵ هزار پیامک است، برای تعداد کمتر تعرفه ارسال پیامک متفاوت است.
  • تعرفه‌های اعلام‌شده، برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی) است. در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.
  • ۹% مالیات و یک ریال مصوبه مجلس به هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی (تمامی قیمت‌های اعلام‌شده) افزوده می‌شود.
  • هزینه ارسال پیامک های تبلیغاتی به خطوط ایرانسل ۶۰ درصد بیشتر از خطوط همراه اول است.

ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند

ارسال به تفکیک استان و شهر

اگر خدمات شما به یک محدوده جغرافیایی (شهر، استان یا حتی محله) مرتبط است می‌توانید پیام خود را به افرادی که در آن محدوده هستند ارسال کنید

ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی و منطقه

استفاده از کد پستی روش دیگری برای هدف‌گذاری تبلیغات و ارسال پیامک انبوه است. در این روش حتی می‌توان ساکنان یک کوچه را هدف قرار داد.

ارسال اس ام اس انبوه بر اساس مشاغل و اصناف

اگر پیامک شما مرتبط با مشاغل و اصناف خاص است، با ما تماس بگیرید تا از بانک شماره موبایل مشاغل مطمئن شوید. مخاطب شما شغل و پیشه مشخصی دارد؟ امکان ارسال پیامک به فعالین و متخصصین یک کسب‌وکار یا صنف خاص را برای شما فراهم کرده‌ایم.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

اگر قصد ارسال پیامک به منطقه‌ و شهر خاصی را دارید و جنسیت مخاطب برای شما مهم است، از این روش استفاده نمایید. محصول یا سرویس شما برای بانوان ۲۵ تا ۳۵ سال طراحی شده؟ پیامک‌های تبلیغاتی را براساس جنسیت و سن مخاطبین ارسال کنید.

ارسال پیامک محله‌ای و از روی نقشه Google

اگر کسب‌وکار شما در یک محله یا منطقه خاص فعال است، این روش بیشترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت.

ارسال پیامک به فایل اکسل و مخاطبین شما

مخاطبین مدنظر را در قالب فایل اکسل یا تکست به همراه متن پیامک برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

پس از واریز وجه و هماهنگی با بخش ارسال پیامک انبوه شرکت دونا اس ام اس، در زمان مورد نظر شما پیامک انبوه ارسال می‌شود و گزارش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق تلگرام در قالب فایل اکسل و ویدیو برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال اس ام اس، بر اساس تعداد گیرندگان و تعداد صفحات پیامک شما محاسبه می‌شود.برای اطلاع از مبلغ ارسال اس ام اس انبوه و تعداد شماره موبایل‌های فعال موجود در بانک شماره موبایل با دونا اس‌ام‌اس تماس بگیرید. بعد از مشخص شدن تعداد گیرندگان و صفحات پیام، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی شما محاسبه‌شده و به شما اطلاع داده می‌شود که می‌توانید هزینه را به صورت آنلاین (پرداخت آنلاین) یا از طریق شماره کارت واریز نمائید. جهت دریافت شماره کارت، با ما تماس بگیرید.

برای ارسال پیامک انبوه به فایل اکسل می‌توانید فایل اکسل را در واتساپ یا از طریق ایمیل یا از طریق این فرم برای ما ارسال نمایید تا اقدامات لازم انجام شود.

هزینه ارسال پیامک با کلمات کلیدی ۲ برابر هزینه ارسال پیامک عادی است. اگر شماره موبایل و نام مخاطبین را داشته باشید، دونا اس‌ ام ‌اس قادر است که در هر پیامک، اسم مخاطب را در ابتدای متن پیامک قرار دهد و این کار به کمک ماژول ارسال پیامک با کلمات کلیدی صورت می‌گیرد.

بله. این قابلیت بدون نیاز به دستگاه ارسال پیامک انبوه، در دونا اس ام اس فراهم شده است. برای قرار دادن لینک کانال تلگرام یا هر لینک دیگری در متن پیامک تبلیغاتی، باید نام کانال را در انتهای لینک https://t.me/ قرار دهید. به‌عنوان‌مثال برای اینکه بتوانید وارد کانال تلگرام دونا اس‌ام‌اس شوید با توجه به اینکه نام کانال ما doonasms است، لینک کانال ما، برای قرار دادن در متن پیامک تبلیغاتی به صورت https://t.me/doonasms خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ارسال پیامک لینکدار را مطالعه نمایید.

درصورتی‌که با سیم‌کارت شخصیتان بیش از ۲۰۰ پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، سیم‌کارتتان مسدود خواهد شد. راه‌حل این مشکل استفاده از نرم ‌افزار ارسال پیامک انبوه است.